+420774513107
whatsapp | viber | telegram
Váš expert na ojetá auta

Profesionální pomoc při výběru, nákupu a registrace ojetého vozu.

Vaše názory
 

Pomoc a poradenství při výběru a nákupu ojetého vozidla

Vítejte na mých stránkách. Jmenuji se Denis. Jsem odborníkem na auta s desetiletou zkušenosti a rád Vám pomůžu při výběru a nákupu ojetého vozu. Vyhledám automobil dle Vašich požadavků a představ v rámci rozpočtu. Prověřím jeho technický stav, skutečný stav najetých kilometrů, provedu měření laku karoserie, udělám kompletní počítačovou diagnostiku, zkontroluju pravost servisní knížky, provedu testovací jízdu.

Vyjednám možnou slevu z prodejní ceny automobilu a sjednám povinné a havarijní pojištění.

    Aktivní vyhledávání auta     Asistence při koupi vozu
Rozhodlí si koupit automobil a chcete se vyhnout problemům při koupi ojetého vozu? Pomůžu Vám najít to nejlepší auto dle vašich požadavků. Osobně prohledávám desítky aut pokud se podaří najít to nejlepší. Využíváním nabízenou možností vyhledávání ojetého vozu ušetříte čas a peníze, najdu vám opravdu spolehlivé kvalitné auto. Zkontroluju vuz přimo v autobazaru nebo u prodávajícího. Budete znát skutečný celkový stav kupovaného ojetého auta. Kolik km má vybrané ojeté auto opravdu najeto a jestli je auto opravené po havárii. V ideálním případě vůz ke koupi doporučím, jinak nabízím možnost vyhledávání pro Vás dalšího jiného auta.
    Pomoc s registrací a pojištěním     Služba "na klíč"
Řeknu Vám jaký je správný postup při registraci vozu a když je potřeba pomůžu s registrací / STK / evidenční kontrolou. Sjednám Vám povinné ručení a/nebo havarijní pojištění za nejlepší cenu. Kompletní podporují pro dodržení všech byrokratických formalit při nákupu a registraci vozidla. Balíček služeb zahrnuje vyhledávání automobilu na internetových stránkách, objížďku autobazaru a nebo soukromých prodejcu možná i spolu se zákazníkem. Kompletní kontrola vybraného vozu, jeho nákup, registrace, sjednání pojištění, doprava k zákazníkovi v případě nutnosti, podpora ve všech obchodních záležitostech.


Individuální přístup ke každému zákazníkovi. Svěřte výběr Vašího nového auta profesionálů!


Zkontroluju pro Vás auto buď najdete ho samostatně nebo v rámci služby "na klič". Dostanete spoustu výhod při koupi prověřeného vozu.

Kompletní prohlídka automobilu včetně diagnostiky pro Prahu a okolí - 1500 Kč

Vyhledání automobilu dle vašich požadavků v rámci služby "na klíč" - 5000 Kč

Rád zodpovím všechny Vaše dotazy:
+420774513107
denis@avtoexpert.cz
www.facebook.com/expertnaauta
Moje autopůjčovna v Praze
© Avtoexpert.cz - Pomoc při koupi ojetého auta